Kurtki i płaszcze

Cena

Płaszcz długi damski na jesień i wiosnę
Zarówno płaszcze damskie, jak i ciepłe kurtki to elementy absolutnie niezbędne w okresie jesienno-zimowym. O ile na początku jesieni możemy pokusić się o różnego rodzaju ciepłe i kolorowe swetry, o tyle w pewnym momencie będziemy musieli rozejrzeć się za odpowiednim płaszczem. Gustowne płaszcze mogą występować w kroju oversize lub modnym ostatnio fasonie militarnym. Na pewno eleganckie będą płaszcze damskie długie wiązane w pasie różnego rodzaju fantazyjnymi paskami i sznurkami.

Płaszcze bardzo często wybierane są na jesień i wiosnę, rzadziej natomiast na zimę.

Płaszcze damskie mogą być wykonane z różnych materiałów, od wełny do aksamitu. Zazwyczaj nie są zbyt ciepłe, chociaż bywają również płaszcze, które mają ciepłe podszycie i można je nosić również zimą.

Płaszcz wiosenny damski charakteryzował się będzie nieco lżejszym materiałem, może też wykonany z materiału, który nie wilgotnieje podczas wiosennych deszczy. Podobnie kurtki wiosenne, będą dość cienkie i lekkie. Natomiast płaszcz na jesień powinien być wykonany z nieco grubszego, wełnianego materiału.

Płaszcz damski długi – modne kolory
Płaszcze damskie mogą występować w różnych barwach, najczęściej jednak są to stonowane kolory, takie jak beż, brąz czy biel. Jesienią modne są także wszystkie kolory ziemi – ceglany, żółty, brązowy, bordowy czy zielony. Natomiast wiosną możemy sobie pozwolić na nieco ekstrawagancji – wiosenne płaszcze i kurtki mogą przedstawiać podobne barwy jak sukienki czy spódnice. Wśród popularnych już od wielu lat kolorów najmodniejsze są barwy pastelowe, takie jak pudrowy róż, czy miętowa zieleń, ale także głębokie nasycone kolory – błękit, wiśniowy czy fioletowy. W naszej ofercie mamy kolory zarówno nasycone, jak i nieco bardziej stonowane.

Różowa kurtka puchowa – bądź modna zimą
Wiele z nas nie lubi nosić kurtek. Niektórym kojarzą się one z brakiem stylu i nieciekawym krojem. Jednak kurtki damskie mogą również być oryginalne, modne, kolorowe i ciepłe. Przykładem jest różowa kurtka puchowa damska, dzięki której przywołasz odrobinę wiosny do zimowego krajobrazu. Kurtki puchowe damskie są z reguły lekkie i ciepłe jednocześnie. Różnowa kurtka puchowa jest gustownym strojem na zimę, znanym w modzie już od jakiegoś czasu. Kurtki puchowe są bardzo wdzięcznym materiałem w kwestii eksperymentowania z różnego rodzaju kolorami – oprócz kurtki różowej warto rozważyć kurtkę puchową jasnoniebieską czy zieloną.

Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o kurtki wiosenne damskie – tutaj wielość barw nie zna granic. Możemy postawić na kurtki damskie nieco bardziej stonowane, jak i kolorowe, wzorzyste i patchworkowe. Najważniejsze jest, aby wprowadzić do naszego życia odrobinę kolorów.

Shopping Cart
WYPRZEDAŻ